O nás

Společnost Dřevotrading spol. s r.o. pod uvedeným obchodním názvem působí na obalovém a logistickém trhu již od roku 1997. Převážná část naší výroby je dodávána do České republiky mezi největšími odběrateli jsou strojírenské a potravinářské firmy.

Naše činnost

Mezi největší zahraniční odběratele patří zákazníci z Rakouska, Itálie a Belgie. Od roku 2002 jsou dalšími odběrateli také zákazníci z USA a Číny. Jsme držiteli licence na výrobu a opravu palet EUR, která splňuje přísné požadavky mezinárodní normy ISPM, FAO – 15 (jedná se o fytosanitární opatření pro dřevěné obaly, ve kterých jsou exportovány výrobky do jednotlivých zemí).
Naší hlavní činností je výroba dřevěných obalů. Zabýváme se komplexními službami v logistické činnosti – balení výrobků do dřevěných obalů.

Spolupráce

Naši spolupráci neomezujeme pouze na hranice České Republiky, od roku 2002 spolupracujeme s rakouskou společností PAWEL packing & logistics GmbH, která byla založena již roku 1898. Tato společnost se vypracovala k jedné z nejúspěšnějších rakouských logistických firem a jejich činností jsou obaly určené na export, komplentní logistická řešení.
Dále mezi naše výzmné klienty patří společnosti s výrobou zdravotních potřeb, strojirenské, automobilové a spoustu dalších společností se kterými už pár let spolupracujeme. Bližší informace o produktech a naší společnosti Vám rádi poskytneme osobní schůzkou.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.