Produkty

Úvod/ Produkty/ Bedny

Dřevěné přepravní bedny

Dřevěné přepravní bedny, překližkové bedny a OSB bedny vyrábíme dle zaslané dokumentace a nebo navrhneme optimální řešení.

Kritéria pro výrobu obalů
• Zda je určen obal na EXPORT
• Místo určení
• Způsoby dopravy (automobilová nákladní, železniční, letecká, lodní – zde je nutno počítat s otřesy, vlhkostí apod.)
• Nosnost obalu
• Manipulace s obalem
• Druh přepravovaného zboží (elektrotechnický materiál / hutnický / strojírenský materiál, součástky k motorovým vozidlům, letecké díly, zdravotnický materiál atd.)

Při navrhování přepravního obalu (bedny), způsobu uložení a zajištění zboží uvnitř musíme specifikovat rizika mechanického namáhání, které vznikají především při nakládce nebo vykládce (přemisťování, vyjímání, ukládání, zakládání, atd.). Každá bedna musí splňovat manipulační a ochrannou funkci.

Výroba přepravních beden

Výroba a následné sestavování probíhá na hladkých kovových stolicích a sbíjecí lince. Sbíjení se provádí ručně nebo automaticky. Pokud jsou bedny expedovány ve složeném stavu a otevřené zůstává víko nebo bok, dochází ke kompletaci jednotlivých dílů (dno, boky, čela) hřebíky nebo sponami.

V poslední fázi dochází ke značení beden a k popisům identifikačními značkami (křehké, adresa konečného zákazníka, šipky pro manipulaci, atd.). 


Dřevěné bedny


Překližkové bedny


Bedny z velkoplošných materiálů


OSB bedny

Zaujaly Vás naše produkty?

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.