O nás

Společnost Dřevotrading spol. s r.o. pod uvedeným obchodním názvem působí na obalovém a logistickém trhu již od roku 1997. Převážná část naší výroby je dodávána do České Republiky a největším odběratelem jsou strojírenské a potravinářské firmy.

Naše činnost

Mezi největší zahraniční odběratele patří zákazníci z Rakouska, Itálie a Belgie. Od roku 2002 jsou dalšími odběrateli také zákazníci z USA a Číny.

Jsme držiteli licence na výrobu a opravu palet EUR, která splňuje přísné požadavky mezinárodní normy ISPM, FAO – 15 (jedná se o fytosanitární opatření pro dřevěné obaly, ve kterých jsou exportovány výrobky do jednotlivých zemí).

Naší hlavní činností je výroba dřevěných obalů a provoz pily. Zabýváme se komplexními službami v logistické činnosti – balení výrobků do dřevěných, kartónových, plastových obalů a nakládkou zámořských kontejnerů včetně vakuového balení.

Spolupráce

Naši spolupráci neomezujeme pouze na hranice České Republiky, od roku 2002 spolupracujeme s rakouskou společností PAWEL packing & logistics GmbH, která byla založena již roku 1898.

Tato společnost se vypracovala k jedné z nejúspěšnějších rakouských logistických firem a jejich činností jsou obaly určené na export, balení uměleckých předmětů a kompletní logistická řešení.

Kritéria pro výrobu obalů

  • Zda je určen obal na EXPORT
  • Místo určení
  • Způsoby dopravy (automobilová nákladní, železniční, letecká, lodní – zde je nutno počítat s otřesy, vlhkostí apod.)
  • Nosnost obalu / hmotnost obalu
  • Manipulace s obalem
  • Druh přepravovaného zboží (elektrotechnický materiál / hutnický / strojírenský materiál, součástky k motorovým vozidlům, letecké díly, zdravotnický materiál atd.)

Kontaktní formulář